Jak přidat Trisbee platbu ve vašem eshopu

Máme pro vás jednoduchý návod, jak během pár minut mít funkční alternativu k platební bráně a umožnit vašim zákazníkům bezhotovostní platby.

Základní nastavení

Novou platbu můžete přidat v záložce Nastavení → Doprava a platby → Způsoby platby

Zde stačí kliknout na tlačítko PŘIDAT, platbu pojmenovat “Trisbee”

todo

Detail platby

Na další stránce je potřeba nastavit následující položky:

  • Název: Zde je možné změnit název platby

  • Popis: Doprovodný text, který se zobrazí jako nápověda u možnosti. Můžete použít tento text: “V seznamu obchodníků stačí najít naši značku a poslat nám přes aplikaci celkovou částku objednávky. Platba proběhne do několika sekund a hned poté Vám emailem potvrdíme přijetí platby a objednávku vyřídíme.”

  • Typ platby: Zde zvolíte možnost Kartou

  • Možnosti dopravy: Zde je třeba zaškrtnout pro jaký typ dopravy chcete platbu používat. Trisbee je možné použít na jakýkoliv způsob dopravy, včetně osobního odběru, ne však na dobírku.

  • Logo: Pro lepší identifikaci doporučujeme vložit také logo. Připravili jsme pro vás přesný formát, který můžete jen stáhnout (pravý klik na logo níže uložit obrázek), uložené logo poté vložíte v Shoptetu.

todo

Nastavení cen

Nastavení cen je poslední krok, nezapomeňte před opuštěním stránky uložit, aby se platební možnost aktivovala.

  • Země: zvolte zemi, pro kterou budete definovat platbu.

  • Cena: cenu lze definovat pro každou zemi zvlášť.

  • Měna: pokud máte na svém e-shopu více měn, je třeba nastavit cenu pro každou měnu zvlášť. Pokud nastavíte ceny např. jen pro CZK a zákazník bude objednávat v EUR, dopravu, či platbu vůbec neuvidí. Můžete tak určovat jednak jaké dopravy, či platby mají pro které měny smysl a také přesně definovat jejich ceny.

  • Cena od (včetně): cena platby může záviset na ceně objednávky. Proto můžete definovat, od jaké ceny objednávky má daná cena být platná.

  • Cena do: definujete, do jaké ceny objednávky má daná cena smysl.

todo

Náhled platby v obchodu

todo

Úprava emailu

Pokud budete chtít, aby zákazníci věděli, jak postupovat, jestliže zvolí platbu přes Trisbee, připravili jsme pro vás jednoduchý text, který stačí zkopírovat do emailu, který zákazníkům posíláte.

Pokud jste si v možnostech platby vybrali platbu přes chytrou aplikaci Trisbee, pokračujte prosím podle jednoduchého návodu:

V seznamu obchodníků stačí najít naši značku (VÁŠ NÁZEV V APLIKACI) a poslat nám přes aplikaci celkovou částku objednávky. Platba proběhne do několika sekund a hned poté vám emailem potvrdíme přijetí platby a objednávku vyřídíme.