Pošli kačku, získej deset a ještě podpoříš dobrou věc!

Loono je super

Vyzkoušej rychlé a bezpečnéstrong> platby přes mobil s aplikací Trisbee a podpoř zdravější #prsakoule.

Za jakoukoli platbu, kterou přes Trisbee pošleš novému uživateli, který si přidá kartu, tě odměníme 10 Kč.A navíc přispějeme dalších 10 Kč projektu Loono, který lidi učí, jak na samovyšetření rakoviny prostaty a prsu.

Je to úplně jednoduché

Čtyři kroky k rychlovce
  1. Stáhni si Trisbee do svého mobilu (pokud už ho máš, dobře pro tebe). Přidej do aplikace svou platební kartu. Bez ní to nebude fungovat.
  2. Pošli svým kámošům přes Trisbee libovolnou částku, klidně třeba 1 Kč 🦆. Pokud appku nemají, přijde jim SMS s návodem, jak na to. Až si kamarádi Trisbee stáhnou, peníze tam na ně už budou čekat. Nezapomeň, že i tvoji kamarádi musí mít v aplikaci přidanou svou 💳 kartu, abychom tě odměnili a současně mohli přispět na dobrou věc.
  3. Za každého kámoše nebo kámošku, co takhle Trisbee vyzkouší, ti v tu chvíli pošleme 10 Kč a zároveň přihodíme 10 Kč do naší dobročinné pokladničky. Celý její obsah po skončení kampaně převedeme na účet Loono. Do poslední koruny.

Stáhni si zdarma Trisbee a vyzkoušej, jak rychle a pohodlně můžeš platit přes mobil 💸

A ještě u toho uděláš dobrý skutek🙏, který tě nebude nic stát! Nikdy nevíš, kdy samovyšetření může zachránit něčí život.

Aplikaci Trisbee stáhneš zdarma pro Android a iPhone

@todo: spacer

@todo: formular