Jsem obchodník a chci přijímat platby kartou

Rádi byste od zákazníků přijímali platby platebními kartami, ale nechcete si pořizovat a platit za bankovní terminál?

Proto jsme vyvinuli mobilní aplikaci Trisbee Go, díky které vám zákazníci zaplatí svou běžnou platební kartou.

Trisbee Go je moderní mobilní aplikace, která umožňuje platby kartou kdekoliv a kdykoliv.  Bez platebního terminálu, bez zbytečných starostí, a dokonce i bez toho, aby zákazník musel mít kartu u sebe. Jediné, co stačí, je aplikace Trisbee stažená v mobilu nebo tabletu. 

Pokud nemáte platební terminál, jste živnostník bez provozovny nebo třeba využijete platbu kartou jen jednou za čas, Trisbee Go je ta pravá aplikace pro vaše podnikání. Neplatíte žádné měsíční poplatky, registrace je zdarma a všechny platby jsou maximálně zabezpečené. 

Registrujte se ještě dnes!

 
F01.png

STAČÍ VÁŠ TELEFON

Ke spuštění Trisbee Go nepotřebujete žádné další zařízení. Žádné terminály, které přestanou fungovat a stojí další peníze.

Stačí váš telefon se systémem Android (iOS verze již brzy), který máte na prodejně. Nainstalujete aplikaci a máte jasný přehled o přijatých platbách.

 

 
F05.png

JAK TO FUNGUJE?  

S aplikací Trisbee Go můžete začít přijímat platby kartou klidně ještě dnes. Posuňte svoje podnikání dál díky placení přes mobil:

  1. Stáhněte si zdarma aplikaci Trisbee Go přes QR kód nebo na této webové stránce.

  2. Zaregistrujte se a propojte aplikaci s vaším bankovním účtem.

  3. Přijímejte platby od vašich zákazníků. Okamžitě a bez prodlevy.   

 
F02.png

VÝHODY PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY

S Trisbee už žádný zákazník nebude mít problém zaplatit, a vy vyděláte víc.

Přes mobil platí po celém světě miliony uživatelů každý den. Předběhněte svou konkurenci a nabídněte zákazníkům platbu přes mobil jako pohodlnou alternativu klasických plateb.

 
F04.png

Jako v trezoru

Platba s Trisbee je maximálně bezpečná pro vás i vaše zákazníky. Informace o kartách se nikam neukládají a platby se zpracovávají v bezpečném prostředí platební brány ČSOB.

Trisbee respektuje limity pro internetové platby nastavené na kartě zákazníka. Kromě toho je aplikace zabezpečená PINem, nebo Touch/Face ID. Každá platba má svůj ověřovací kód, který vidíte vy i zákazník na svém telefonu.

Jako poskytovatel platebních služeb podléháme dohledu České národní banky a jsme registrovaní u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 
F03.png

Trisbee milují i účetní

Chceme vám co nejvíc ulehčit i papírování. Každý měsíc vám pošleme výpis se všemi transakcemi. Ten pak jednoduše přidáte do účetnictví jako jiné platby.

Jednoduché je i propojení s registrační pokladnou. Peníze přijaté přes Trisbee můžete účtovat jako platby kartou nebo je markovat do sekce Jiné, kam vkládáte stravenky a poukázky.

 
F06.png

Jak si Trisbee Go pořídím?

Stejně jako jakoukoliv jinou aplikaci pro svůj telefon:

iOS:

Přejděte do AppStore.

Do vyhledávání zadejte “trisbee go” a stahujte zdarma.

Android:

Přejděte do Google Play.

Do vyhledávání zadejte “trisbee go” a stahujte zdarma.


A nebo stahujte přímo z webu www.trisbee.com.