Trisbee pomáhá pacientům zůstat na prvním místě

Můžete se dokonale vyhnout platebním terminálům, aniž byste se připravili o jejich výhody. Co víc, v mnoha ohledech si znatelně polepšíte.

Trisbee pomáhá pacientům zůstat na prvním místě

Kartičku pojištěnce si před návštěvou lékaře překontroluje snad každý. Ne každý je ale připravený na poplatek v hotovosti. Platební terminál se přitom lékařům nevyplácí, a tak prohlídku mnohdy zkomplikuje cesta k bankomatu. Pokud zde tedy není Trisbee: nenáročná mobilní aplikace pro bezhotovostní platbu. Zkušenost s ní má i lékařka Ludmila Bezdíčková.

Aby technika nadnášela - So

Digitalizace do zdravotnictví přichází bez ohledu na to, jestli ji samotní lékaři vítají; například v podobě povinnosti elektronické předepsání léků – eReceptu. Někteří se těmto trendům jen poslušně přizpůsobují, jiní chápou jako další úroveň péče o pacienty.

Všeobecná praktická lékařka Ludmila Bezdíčková patří k těm pokrokovějším. V pražských Dejvicích provozuje spolu se svojí maminkou rodinnou ordinaci. Jednu z ordinací, v níž zaplatíte bezhotovostně prostřednictvím Trisbee.

„Pacient je u nás vždy na prvním místě i přes to, že jsme stále více nuceny ‚bojovat s technikou‘, jak říká maminka. Snažím se nyní o postupnou elektronizaci tak, aby nám technika spíše pomáhala, než škodila,“ zaujímá otevřený postoj k technologiím Ludmila Bezdíčková. „Trisbee je toho součástí.“

Hlavně žádné zdržení

„Popravdě řečeno, vybírat peníze v ordinaci se mi vždycky příčilo. S pomocí Trisbee mohu odeslání platby ihned ověřit ve svém mobilu a pacientovi vydám účtenku,“ zmiňuje doktorka jednu z výhod aplikace. „Sestra nemusí počítat peníze, ani s nimi manipulovat, takže se v klidu věnuje své práci.“

Ty, kteří si zapomněli vybrat nebo spoléhali na platební terminál, nemusí posílat k bankomatu a čekat na ně, zatímco už chce do ordinace další pacient. Doporučí jim aplikaci Trisbee, jejíž zprovoznění většinou netrvá déle než sestřičce vyřízení nutné administrativy v evidenci.

Pacient si do Trisbee uloží svou platební kartu a když přijde na placení, jednoduše najde ordinaci v seznamu obchodníků (který je řazen podle aktuální polohy) a částku odešle. Bezdíčková hned vidí, že platba proběhla, a pacient může domů.

Nikomu se nepřitíží

Možnost platit s Trisbee v ordinaci bývá dobrou zprávou zejména pro ty, které do ordinace přivede zdravotní problém – hotovost je to poslední, co vzhledem ke svému stavu chtějí řešit. O to méně pak výletem k bankomatu a rozměňováním na drobné.

Ti, kteří přichází zdraví, zase mohou být klidnější, že jim lékař nevrací mince, které možná před chvílí dostal od člověka s chřipkou nebo angínou.

Bezdíčková však může jmenovat i další výhody. Jako příklad uvádí klientku, která se odstěhovala do vzdáleného města a potřebovala výpis ze zdravotní dokumentace pro nového zaměstnavatele. Díky Trisbee bylo vše vyřešeno i zaplaceno během pár minut, aniž by musela vážit dlouhou cestu do Prahy.

Uleví se každému

Příklad Ludmily Bezdíčkové potvrzuje, že Trisbee může být přínosem pro všechny praktické lékaře, zubaře, terapeuty či lékárny.

„Ze začátku bývají pacienti rezervovaní. Kdo ale vyzkoušel, byl s Trisbee spokojen. Při dalším použití už ví, jak na to. A jistě to využije i jinde,“ pochvaluje si Bezdíčková s tím, že ani ona se s aplikací netrápila: „Instalace byla jednoduchá a rychlá, zabrala sotva pět minut, všechno jsem se naučila používat velmi snadno, a navíc jsem se nemusela k ničemu zavazovat.“

Rozhodně přitom nejde o řešení jen pro lékaře. Pomoci umí Trisbee každému, kdo si chce nechat platit a často musí zákazníky s kartou v ruce zklamat, že nemá platební terminál.


Chcete s Trisbee platit? Stáhněte si aplikaci.

Chcete s Trisbee přijímat platby? Pořiďte si Trisbee Business.