5 hlavních důvodů, proč je Trisbee nad všemi terminály

Vybrali jsme pro vás pětici nejdůležitějších benefitů, na které jsme hrdí.

5 hlavních důvodů, proč je Trisbee nad všemi terminály

S Trisbee se můžete dokonale vyhnout platebním terminálům, aniž byste se připravili o jejich výhody. Co víc, v mnoha ohledech si znatelně polepšíte.

V čem konkrétně Trisbee terminály převyšuje? Vybrali jsme pro vás pětici nejdůležitějších benefitů, na které jsme hrdí

A abyste neřekli, že to přeháníme, nádavkem přiznáváme i pár potenciálních bariér.

Důvod první: Zaplatíte, jen když vyděláte

Nikdy vás nenecháme platit podle toho, jak dlouho u nás parkujete. Jen podle toho, kolik s námi skutečně nalétáte.

Jinými slovy, bez metafor: Banka vám za provoz terminálu naúčtuje i 580 Kč měsíčně – naši aplikaci máte k dispozici úplně zdarma.

Dost často si také terminály určují poplatek dle vašeho měsíčního obratu. Pokud tedy začínáte podnikat nebo máte období, kdy nemáte tak vysoké tržby, poplatek je dost často vyšší a pokud nesplníte určitý měsíční obrat, můžete dokonce platit ještě něco navíc za nesplnění podmínek.

Trisbee je pro malé podnikatele a živnostníky zdarma. Při vyšších obratech nebo využitích

Jediné, co vás to bude stát u nás, bude spravedlivých 1,7 % z každé připsané platby – což udělá méně než 520 Kč při tržbě 30 530 Kč.

Žádné další poplatky, natožpak skryté. Zakládáme si na transparentnosti a jedoduchosti.

Důvod druhý: Budete rychlejší (i než ostatní)

Přes terminál je každá platba na několik dní blokována a může se tak stát, že na své peníze budete muset pár dní počkat, než se objeví u vás na bankovním účtu. Od nás máte peníze hned druhý všední den.

Rychlejší je i proces platby. Narozdíl od terminálu to nejste vy, kdo vyťukává částku k zaplacení – ale zákazník. Prodejce, pokladní nebo třeba obsluha v restauraci tak může kasírovat hned několik zákazníků současně, což urychluje provoz.

Důvod třetí: Začít můžete hned

Zatímco pořizování terminálu se často protáhne i na několik týdnů a pak ještě musíte počkat na vlastní terminál, Trisbee Business můžete začít používat do 24 hodin od zaslání ověřovací částky 1 Kč.

Zaslání ověřovací částky je součástí registrace v Trisbee, je to jen kvůli ověření vašeho účtu. To abychom vaše peníze neposílali někomu jinému.

A pořízení samotné aplikace? To můžete zvládnout rychleji, než jiní v terminálu vymění pásku na účtenky. A když už je řeč o účtenkách…

Důvod čtvrtý: Zalíbíte se (nejen svým) zákazníkům

S Trisbee Business se to obejde bez účtenek. Potvrzení o platbě najdete vy i vaši zákazníci okamžitě po provedení přímo v aplikaci. Co měsíc od nás navíc získáte přehled pro účetní účely.

Trisbee tak umožňuje moderní přístup nejen v samotném využití technologií, ale také v ekologii. To už umí ocenit řada zákazníků – i záměrným vyhledáváním prodejců či provozoven právě na základě toho, kdo a jak k planetě přistupuje.

A také v tom umí tato služba posloužit: V aplikaci Trisbee mají všichni k dispozici seznam míst, která jsou na platbu s Trisbee připravena (jste-li u nás registrováni jako příjemce plateb, najdou tam i vás). Místa jsou přitom řazena dle aktuální polohy GPS, takže vás zobrazíme těm, kteří to k vám nemají daleko.

Navíc platba přes Trisbee podporuje QR kódy. Zákazník tak načte váš vystavený QR kód na pultu, zadá částku a potvrdí. QR kódy od nás dostává každý obchodník zdarma již vytištěné s vlastním jménem.

Tipnete si, kolik k vám pošleme zákazníků, kteří by vás jinak minuli? To není řečnická otázka - spousta zákazníků vybírá podniky dle toho, zda přijímají bezhotovostní platby.

Důvod pátý: Jsme tu pro každého, kdo o to má zájem

Trisbee je svobodné řešení. Nejenže ho můžete využívat bez ohledu na to, čím si vyděláváte a kolik měsíčně to je. Ale také se všem přizpůsobí.

Máte více poboček, kanceláří, provozoven… nebo jen několik pokladen na jednom místě? Řešení Trisbee je připraveno být v mnoha zařízeních pod jedním administrátorským účtem.

Nic nepodepisujete a když aplikaci nevyužíváte nebo nemáte tržby, nic neplatíte.

Nevíte, jak dlouho vám vaše podnikání vydrží? Kdyby to náhodou nevyšlo, necháme vás odejít stejně snadno, jako jste k nám přišli.

A důvody proti? Vlastně jen ty technické…

Abyste Trisbee mohli plně využívat, je dobré mít mobilní aplikaci. Není to podmínka, můžeme vám zasílat potvrzení o platbě i ve formě SMS, nicméně v aplikaci najdete více informací.

Aby u vás zákazník mohl platit, musí mít aplikaci Trisbee. Zprovoznit ji zvládne do 2 minut přímo u vás.

Věříme však, že v dnešní době nepůjde o nepřekonatelné bariéry. A zároveň slibujeme, že uděláme všechno proto, aby co nejrychleji zmizely - vlastně na tom už pracujeme :)

Rezervujte si své místo v Trisbee

Zaregistrujte se hned teď a vyzkoušejte si, jak to s Trisbee lítá.

Registrace zde