České bezhotovostní platby míří do Itálie, Španělska, Německa a ještě dál!

Díky vybraným investicím na britské crowdfundingové kampaně Seedrs rozšiřujeme dostupné bezhotovostní placení i mimo Českou republiku. Své síly tak zaměřujeme na Německo, Španělsko, Itálii nebo Francii.

České bezhotovostní platby míří do Itálie, Španělska, Německa a ještě dál!

Od roku 2018 usnadňujeme podnikání všem drobným živnostníkům a podnikatelům. Bez zbytečné byrokracie nebo čekání můžete začít přijímat bezhotovostní platby hned druhý den. A to i bez terminálu nebo vyzvídání na váš měsíční obrat. Abychom v tom mohli pokračovat a rozšířit tak pole působnosti dostupných plateb, zúčastnili jsme se dalšího investičního kolečka na britské platformě Seedrs a vybrali bezmála 8 milionů korun. To na první český startup na této crowdfundingové platformě není vůbec špatné.


Trisbee jako český Revolut

Úspěch značí i to, že se o nás píše jak v české finanční a podnikatelské sféře, tak i v té mezinárodní. Na Seedrs kdysi začínal také známý Revolut - a to už něco znamená. Uspěl a pokračoval v expanzi, stejně jako my nyní. 

Je vybráno, co dál?

Náš cíl i směr se nemění - bezhotovostní platby všem a bez rozdílu. Stále si stojíme za tím, že přijímat bezhotovostní platby mají být jednoduché, rychlé a přístupné i těm nejmenším živnostníkům s nejlepšími podmínky (tedy vlastně nejlépe s žádnými). A jelikož máme velké ambice, odlepujeme se z naší České republiky, kde jsme začali a pokračujeme dál. Tak, aby každý podnikatel v evropě měl možnost, jak snadno a rychle jít napřed svým zákazníkům. Na tento veliký krok jdeme malými krůčky, proto se nejdříve pouštíme na misi v Itálii, Španělsku, Německu a Francii. Tyto země nejsou vybrány náhodou. 

Jak říká jeden z našich zakladatelů Matěj: “V podnikání se držte partnerů, kteří vás nezklamou, podrží vás a pomohou vám v rámci jejich oboru. Proto se zajímáme o své obchodníky a snažíme se jim nabídnout pomocnou ruku nejen v bezhotovostních platbách, ale i v začátku podnikání.” 

Platba od zákazníka je jeden ze základních kamenů podnikání. Když máte vyřešeno, jak vám zákazníci budou platit, už vás od prodeje nic nedělí. A my jsme tu od toho, abychom vám tuto část podnikání vyřešili.

Mezinárodní platby = Trisbee najíždí na eura

Je to již nějakou dobu, kdy jsme do Trisbee přidali možnost platit přes QR kód. Další rozvoj v bezhotovostních platbách Trisbee si žádá možnost platit v eurech. Tuto fičurku ocení velký počet našich obchodníků. A nejen oni, ale i jejich zákazníci.


Trisbee se vyvíjí s vámi.